Kovovýroba GSZ Tooling s.r.o. se sídlem v Mimoni působí na trhu v oboru od roku 1997, kdy firma působila hlavně v oboru svařovaných konstrukcí, výroby jednoúčelových strojů a zařízení. V roce 2006 byla výroba rozšířena o přesné CNC obrábění. V roce 2008 byla výroba rozšířena o lakování v lakovacím boxu. Naše činnost vychází z dlouholetých zkušeností majitele firmy v oblasti strojní výroby, obrábění a dalšího zpracování kovů. Zajišťujeme kompletní zámečnickou výrobu od návrhu po realizaci, obrábění a ve spolupráci s dalšími specialisty v oboru ohýbání, broušení, tepelného zpracování a povrchové úpravy. Vše dle požadavků, přání a potřeb našich zákazníků. K našim hlavním zákazníkům patří společnosti z Německa, které kladou vysoké požadavky na kvalitu.

Firma působí ve vlastních výrobních a administrativních prostorách. Velký důraz klademe na kvalitu, přesnost výroby a strojní vybavení, které čítá 3 CNC stroje a 3 konvenční obráběcí stroje a další strojní vybavení.

Od ledna 2012 společnost našla silného partnera ve firmě Grimm Schirp GS GmbH, se sídlem v Hildesheimu. Tato společnost již více než 40 let podniká v automobilovém a textilním průmyslu. Více informací je k dispozici na adrese: www.grimm-Schirp-tech.de

Od července 2015 jsme rozšířili naších služeb o konstrukční kancelář se zaměřením na konstrukci jednoúčelových strojů a zařízení. Jsem schopni zákazníku, nabídnou vývoj nových strojních součástí, strojních konstrukcí. nebo modernizaci produktů. Zhotovíme pro Vás libovolnou studii, zajistíme kompletní vývoj výrobku (návrh konstrukce, výpočty, návrh hydraulických, pneumatických, elektroniky) Pracujeme v 3D modelu se softwerem SolidWorks.
 

Zaujala vás naše nabídka?

Kontaktujte nás. A nechte si zaslat písemnou nabídku nebo nám zavolejte: +420 487 763 835.