GSZ Tooling s.r.o. | Schlosserei, Metall, Schweißen, Maschinenproduktion
+420 487 862 555
+420 602 280 329
hdz@gsztooling.cz

GSZ Tooling s.r.o. | Deutsch | GSZ Tooling s.r.o. | Czech

KARIÉRA - PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Kontaktní osoba

Jan Polák, polak@gsztooling.cz, +420 602 723 411

Zašlete emailem své CV a připište pozici o kterou máte zájem.

Mistr Výroby

Náplň práce:
- řízení výroby, zabezpečení plnění plánu výroby, dohled a zabezpečení plynulosti výroby dohled nad vytížením podřízených zaměstnanců
- zadávání prací pracovníků
- dohled nad kvalitou výroby, dohled nad řádným vyplňování výrobních záznamů a výrobní dokumentace
- dohled a zabezpečování řešení závad strojního zařízení a vybavení
- zadávání nových výrobních procesů a nových technologii, dodržování BOZP a PO
- řešení nesrovnalostí ve výrobě
- vedení podřízených zaměstnanců
- aktivní spolupodílení na průběžné zlepšování výroby, kvality
- řídit a kontrolovat práci podřízených zaměstnanců a hodnotit jejich výkonnost a pracovní výsledky.

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- stravenky
- velmi dobré platové ohodnocení
- nástup ihned.

Požadujeme:
- minimální SŠ vzdělání v technického směru
- minimálně 5 let praxe ve výrobě na obdobné pozici
- zkušenost vedení lidí
- NJ na komunikativní úrovni podmínkou
- znalost čtení technické dokumentace a organizační schopnosti
- samostatnost a zodpovědnost

Strojní mechanik, nástrojář

SOU nebo SOS strojní mechanik, zámečník
- praxe 3 roky montáží nebo zámečnické dílně
- znalost montáž ocelových konstrukcí strojů
- základy mechaniky
- základy pneumatiky (výhodou)
- základy hydrauliky (výhodou)
- flexibilita, šikovnost, chuť učit se novým věcem, chuť pracovat, chuť cestovat na služební cesty
- německý jazyk Výhodou, popřípadě anglický

Nabízíme:
- stravenky
- nástup ihned
- práce na jednu směnu

Obráběč CNC

Vyučen obráběč kovu, nebo podobné zaměření
- praxe min 3roky obrábění výhodou
- znalost výrobních výkresů
- znalost programovaní ve Winmax, Ultimax výhodou
- flexibilita, chuť pracovat a učit se novým věcem
- znalost Nj / Aj výhodou
- možno i absolventi

Nabízíme:
- stravenky
- práce na dvě směny

Svářeč – Zámečník

Vyučen v oboru zámečník, nebo v podobném
- praxe v oboru min 3 roky výhodou
- svářecí průkaz
- znalost svařovacích postupů MIG/ MAG popřípadě TIG

Nabízíme:
- stravenky